Autotestai.lt-KET TESTAI SU 3D PAVEIKSLĖLIAIS

KET TESTAI SU 3D PAVEIKSLĖLIAIS

Moderniausi KET testai geriausiomis rinkos kainomis!

Savo klientams siūlome pačią naujausią ir panašiausią nuotolinio mokymosi programą, kokia yra naudojama VĮ „Regitra“. KET TESTAI su 3 D paveikslėliais – tai patikimiausia priemonė pasiruošti teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą. KET TESTAI sprendžiami internetu kompiuteryje arba mobiliajame telefone.

 

Apie KET testų programą

Šią programą sudaro 1500 klausimų, kurie nuolat (kiekvieną savaitę) papildomi ir atnaujinami kvalifikuotų, ilgametę darbo patirtį turinčių specialistų. Vairavimo teorijos testų klausimai sudaryti iš Kelių Eismo Taisyklių (su naujausiais 2014 m. spalio mėn. pakeitimais), taip pat kelių transporto priemonių techninės eksploatacijos ir saugaus eismo reikalavimų. Maloniai nustebsite sužinoję, kad šie vairavimo teorijos testai susideda iš klausimų, kurie iliustruoti 3D paveikslėliais.

Vairavimo testai padės puikiai išmokti arba pasikartoti Kelių Eismo Taisykles, galėsite jas neabejodami taikyti praktikoje.

KET TESTAI sudaryti iš klausimų apimančių visas kategorijas: A, B, C, CE, D. Vairavimo testai leidžia pasirinkti konkrečią kategoriją arba spręsti testą iš visų kategorijų. Jums pateikiamas vairavimo testas su pasirenkamais atsakymais. Jis sudarytas iš 30 klausimų, parinktų atsitiktine tvarka iš visų Kelių Eismo Taisyklių skyrių, Saugaus eismo pagrindų žinyno, LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų. Vairavimo testui spręsti skiriama 30 min. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Tikrinti bilietus paprasta - klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Testas laikomas išlaikytu, jei per nustatytą laiką teisingai atsakysite ne mažiau kaip į 24 klausimus iš 30 Jums pateiktų. Išsprendę testą, turite galimybę peržiūrėti teisingus bei neteisingus atsakymus. Padarytas klaidas padės išsiaiškinti KET punktai ir priedai su paaiškinimais.

 

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad šie vairavimo testai yra geriausiomis kainomis!

Pvz. 30-ies DIENŲ vairavimo testų kodas kainuoja tiek pat, kiek rinkoje esantys 30-ies VALANDŲ vairavimo testų kodai.


Laukiame Jūsų pastabų, pasiūlymų. Rašykite el. paštu: info@autotestai.lt


Spręskite KET testus internetu

Pamiršote kodą?